Terra Grup 1995 yılında, birçok sektör ve ürün bazında, başta AB ülkeleri olmak üzere birçok ülkeden ithalat ve yine birçok ülkeye ihracat işlemleri gerçekleştirerek Türk Ekonomisine hizmet etmeyi amaç edinmiştir.

İthalatta; başta elektronik cihazlar,güvenlik sistemleri,tekstil makineleri ile kimyevi maddelerin mamül ve yarı mamül olarak ülkemize getirilmesi yoluyla ihracatımıza gerekli alt yapının oluşmasına katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

İhracatta; tekstilden gıdaya, ev eşyasından muhtelif sanayi ürünlerine kadar bir çok kalemde ülkemizde üretilen ürünlerin dış pazarlara tanıtımı ve satışının gerçekleşmesi en önemli amacımızdır.

Son zamanlarda hızla gelişen teknolojinin ülkemize getirilmesine ve ülkemizin gelişmesi ve insanımızın refah seviyesinin artırılmasına katkıda bulunmak amacıyla bu sahada çalışmalarını yoğunlaştırmış bulunmaktayız.

Eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla firmamız, ileri teknoloji ürünlerinin ithalatı ve pazarlaması konusunda da lider konumunu güçlendirmek ve her geçen gün portföyüne yeni bir ürün ilave ederek gelişmesini sürdürmek gayesindedir

 

 

Terra Dış Ticaret A.Ş. bir Terra Şirketler Grubu kuruluşudur.