Haberler


ACARKENT Sitesi'ndeki Görüntü Aktarım Sistemi ACTI Ip Kameralarla Kuruldu.

ACTi’nin Türkiye Distribütörü TERRA DIŞ TİCARET A.Ş. ve Çözüm Ortağı İSO GUVENLIK LTD. , ACARKENT Görüntü Aktarım Sistemi kurulumunu Nisan 2007’de tamamlandılar.Acarkent yönetimi sitenin güvenliğini kontrol altında tutmak için ACTI ip kameralarını tercih etti.Sitede 14 giriş kapısı mevcut ve kameraların büyük çoğunluğu girişlere kuruldu.ACARKENT Beykoz/Istanbul'da kurulumu yapılan sistem ACTI IP Kamerlardan ve ACTI Network Kayıt Sisteminden oluşmakta ve merkezde konumlandırılan 4 sunucu 52 kamerayı kontrol etmektedir.ACARKENT Sitesinin ACTI Ip kameraları seçmesindeki en büyük etken; yüksek çözünürlükve görüntü kalitesiyle beraber yüksek performansa sahip olmasıdır.
TERRA TELEKOM ( TERRA DIŞ TİCARET A.Ş.), General Mobile ve Giga Byte markalı ürünlerin tüm Türkiye'de satışına başladı.Ürünler arasında Çift Sim Kartlı cep telefonu General Mobile DST01 ve Cep telefonu ile aynı anda hem cep bilgisayarı hem de Televizyon olarak kullanılabilen G Smart i120 modelleri öne çıkıyor.Detalı bilgi için : www.terratelekom.comTERRA DIŞ TİCARET A.Ş. Çözüm Ortakları ile buluştu.

Kurumsal Kablosuz İletişim Sistemleri Üreticisi RADWIN’in Türkiye Yetkili Distribütörü TERRA DIŞ TİCARET A.Ş.’nin 27.Şubat’ta İstanbul Dedeman Oteli’nde düzenlediği eğitim toplantısına Türkiye genelinden gelen çok sayıda Çözüm Ortağı katıldı.
Noktadan noktaya ve çok noktadan noktaya yüksek kapasitede veri iletimi teknolojileri,dünya genelindeki uygulamalar ve fiziki sistem kurulumunun ardından yapılan sertifikasyon ile Terra Çözüm Ortakları RADWIN eğitimini tamamladılar.

 

Terra Dış Ticaret A.Ş. bir Terra Şirketler Grubu kuruluşudur.